E FUNDIT/ Sërish lëkundje tërmeti në Durrës
Pamje tmerri, shihni çfarë ka mbetur pas "uraganit" të mbrëmshëm (FOTO&VIDEO)
Shqipëria gjendet nën ujë dhe dhjetra banorë kërkojnë të evakuohen për shkak të reshjeve të shiut të cilat sa vijnë e shtohen.

Në galerinë më poshtë mund të shikoni pamjet pas natës së mbrëmshme në autostradën Tiranë-Durrës.

Por jo vetëm kaq, në videon më poshtë mund të shihni pamje të cilat i përngjajnë skenës që lë pas një uragan, makina të prishura dhe të bllokuara kapicë mbi njëra tjetrën. /albeu.com/

Pamje tmerri, shihni çfarë ka mbetur pas “uraganit” të mbrëmshëm (FOTO&VIDEO)

Shtuar më 01/12/2017, ora 09:29
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori