PAMJE TË RËNDA/ Përplaset keq policët e "Shqiponjave" në Tiranë (FOTO LAJM)

Pëlqej
Rreth kësaj teme:

Një aksident i rëndë ka ndodhur para pak minutash në zonën e 21 Dhjetorit në Tiranë ku dy policë të forcave "Shqiponja" janë përplasur me një makinë.

Dëshmitarët raportojnë se policët kanë ndjetur disa minuta të shtrirë në tokë dhe më pas kanë ardhur forca të tjera të rendit duke bërë rrethimin e vendit të aksidentit, ndërsa më pak ka arritur edhe ambulanca.

Të plagosurit janë dërguar në spitalin e traumës. /albeu.com/
Shtuar më 19/06/2017, ora 17:48
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori