Pamje të frikshme, UFO-t "luftojnë" me aeroplanët (FOTO LAJM)

Disa fotografi të frikshme tregojnë avionët luftarakë amerikanë duke u ndeshur me një UFO në Lincoln County, Nevada.

Një formë e tretë mund të shihet afër avionëve, por nuk duket të jetë një tjetër avion, përcjell albeu.com

Fotot janë marrë nga studiuesit e UFO-ve Tim Doyle dhe Tracey Su.

Tim pretendon se objekti ishte një UFO që po "luftonte" me dy aeroplanët.

Tim tha: "Duket si një lloj droni trekëndësh pa pilot, sepse është patjetër tepër i vogël për të pasur një person brenda saj. /albeu.com/


Shtuar më 25/02/2018, ora 09:41
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori