Pamje që tregojnë qart ndryshimin tonë, të botës dhe teknologjisë në 20 vitet e fundit (FOTO LAJM)
Është e frikshme të mendosh që shumë shpejt, njerëzit që kanë lindur në vitin 2000 do të mbushin 20 vjeç.

Por nuk janë vetëm fëmijët që ndryshojnë me moshën: kështu vepron edhe planeti, teknologjia, madje edhe ne.

Yjet veshin rroba më të thjeshta tani, gratë nuk shkojnë më në sallone për nxirje dhe tatuazhet janë të normale.

Në fotogalerinë e mësipërme gjeni disa prej këtyre ndryshimeve në 20 vitet e fundit./albeu.com/
Shtuar më 21/10/2019, ora 11:33
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori