Pamje prekëse, ra në një pus të thellë, qeni kalon momentet e fundit të jetës (FOTO & VIDEO)
Disa pamje prekëse tregojnë momentin kur shpëtuesit shpëtuan një qen që ishte bllokuar për orë të tëra në një pus 70 metra në Indi.

Videoja tregon qenin që kapet me dëshpërim në gurin në anën e pusit, përcjell albeu.com.

Shpëtuesit besojnë se qeni ishte bllokuar në pus për orë të tëra dhe po humbiste me shpejtësi forcën për të rezitsuar.

"Qeni po humbte fuqinë e saj dhe shihej që ajo ihte shumë e lodhur", tha grupi i shpëtimit Animal Aid Unlimited. /albeu.com/
Pamje prekëse, ra në një pus të thellë, qeni kalon momentet e fundit të jetës (FOTO & VIDEO)

Shtuar më 21/10/2017, ora 11:08

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori