Pamje për të mos u humbur! Gratë e bllokuara në Kakavijë mbledhin rigon në fusha (FOTO LAJM)

Disa prej grave, emigrante shqiptare nuk e kanë kaluar kot kohën, teksa prisnin në doganën e Kakavijë për të kaluar në shtetin grek.

Disa gra të cilat kanë zbritur nga mjetet, kanë menduar që të bëjnë diçka të dobishme, ndërkohë që prisnin t’u vinte radha.

Ato kanë zbriturfusha, siç shihet edhe në foton e publikuar nga Ora News, kanë mbledhur rigon dhe e kanë marrë me vete.

Gjithsesi, situata e rënduar vijon. Tashmë emigrantët mund veçse të presin, pasi pala greke ndërpreu punën në orën 22:00.
Shtuar më 14/08/2020, ora 22:38

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori