Pamje nga Kuvendi/ Rama kokë më kohë me Ahmetajn e Monika kapet "mat" me Nokën

Në këto momente po zhvillohet seanca e Kuvendit ku po zhvillohet me debate të ashpra vendosja e tarifër prej 5 eurosh për çdo makinë në Rrugën e kombit.

Fotoreporterët e LSA-së kanë fiksuar një bisedë të Alket Hysenit, deputetit socialist të akuzuar për tjetërsim prone me Taulant Ballën.

Dy ditë më parë Balla i kërkoimbledhjen e grupit parlamentar socialist Hysenit që të dalë e sqarojë se si qëndron e vërteta për ato akuza.

Gjithashtu në foto mund të shikoni edhe bisedën e ngrohtë mes Ramës dhe ministrit Ahmetaj si dhe shtrëngimin e duarve mes Kryemadhit dhe demokratit Noka. /albeu.com/

Shtuar më 29/03/2018, ora 12:05

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori