Pamje mahnitëse nga Skocia (FOTO-LAJM)

Një koleksion spektakolar me më shumë se 100 fotografi të marra nga ajri shfaqin pamje piktoreske të monumenteve historike të Skocisë. Pamjet tregojnë Parlamentin skocez, Galerinë Kombëtare të Artit Modern, urat, kopshtet e saj, etj.

Royal Geographical Society”, dhe “Instituti i Gjeografëve Britanike” e rendisin Skocinë, si një nga vendet me peisazhet më të bukura të botës, nga bregdeti deri tek malet e saj. /albeu.com/
Shtuar më 06/04/2013, ora 16:01

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori