Pak ditë para dasmës, Nora shijon pushimet në Ulqin (FOTO LAJM)

Ndërsa ditët e dasmës po afrojnë, Nora Istrefi po mundohet që të shijojë edhe këto ditë vere.

Përpos angazhimeve të shumta për dasmën e cila pritet të zhvillohet në fillim të shtatorit, këngëtarja ka gjetur kohë të lirë të kalojë disa ditë pushimesh në Ulqin.

Me anë të një fotoje të postuar në Instagram, Nora është në shoqërinë e Robertit dhe miqve të tyre. /albeu.com/
Shtuar më 29/08/2014, ora 09:26
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori