Pajisja që kthen iPhone në një printer të fotove (FOTO LAJM)

Të gjithë mezi po e presin një shpikje të fundit e cila mund të printojë fotot drejtpërdrejt nga telefoni dhe është po aq e menjëhershme dhe emocionuese sa të postosh një foto në Instagram.

Tashmë të gjitha fotot e bukura që ne hedhim në rrjetet sociale do i kemi në duart tona si kujtime të paharruara.

Në vecanti ata që kanë një Iphone do i gëzohen kësaj shpikieje emocionuese. /albeu.com/
Shtuar më 05/09/2017, ora 16:49

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori