Paguan 38 mijë euro, shpërfytyrohet nga operacionet plastike (FOTO LAJM)

Një 30 vjeçare, falë ndërhyrjeve të shumta në trupin e saj është shprehur e lumtur që më në fund ka realizuar ëndrën e saj.

Operacionet kanë qënë të njëpasnjëshme dhe për këtë ajo ndjehet mjaft krenare, teksa ka një gjoks më të madh dhe buzë më të fryra.

Këto janë dy nga disa operacionet që ajo ka kryer për tu kthyer në një femër me përmasa bombastike. Victoria Wild, modele franceze, ka paguar 38 mijë euro për t’u shndërruar në një kukull të shpërfytyruar. /albeu.com/
Shtuar më 18/09/2014, ora 17:56
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori