Pa reçipeta, Morena Taraku ekspozon hapur të pasmet dhe fansat kaq deshën (FOTO LAJM)

Këngëtarja Morena Taraku është një nga personazhet shqiptarë që tërheq vëmendje me postimet që bën në Instagram, aty ku në pah linjat trupore.

Së fundmi ajo ka postuar një video aty ku shfaqet e shtrirë në shelzon, pa reçipeta duke vënë në pah të pasmet e saj.

E vajosur dhe me një fizik të përkryer natyrisht që nuk mund të mos komentohej nga ndjekësit.

Mirëpo komplimentet kanë qënë nga më të ndryshmet,madje kishte dhe nga ata që mendonin se ka të pasmet më të bukura se fytyra.

Shtuar më 27/06/2020, ora 10:24

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori