Pa make-up dhe të shndërruar, si i "transformoi" karantina yjet botëror (FOTO LAJM)

Kylie Jenner
Profilet e kuruara të VIP-ave, daljet mbresëlënëse publike, flokët vezullues e të mirëtrajtuar, duket se i përkasin tashmë të shkuarës.

Karantinimi ka ndikuar dukshëm në përditshmërinë e gjithkujt, përfshirë edhe të të famshmëve ndërkombëtarë.

Me maska, doreza, flokët kapur shkujdesur, pa grim dhe të veshur thjeshtë; ky është imazhi i ri i Hollywood-it.

Shtuar më 24/04/2020, ora 14:16

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori