Pa grim, kështu duket Bora Zemani "ujë e sapun" (FOTO LAJM)

Ajo është një nga moderatoret më të dashura për publikun dhe njihet për natyrën e saj sportive.

Është fjala për Bora Zemanin, e cila është edhe mjaft aktive në rrjetet sociale, aty ku ndan me ndjekësit momente të ndryshme nga përditshmëria e saj.

Së fundmi, bukuroshja ka publikuar në “Instagram” dy fotografi ku shfaqet pa asnjë pikë makijazhi në fytyrë.

Fotot e saj kanë marrë menjëherë me mijëra pëlqime dhe komplimente të shumta për bukurinë.

Shtuar më 29/05/2020, ora 09:08

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori