Provokon Oriola Marashi, shfaqet pa ''make up'' dhe pa filtra (FOTO LAJM)

Oriola Marashi është një prej femrave më të pëlqyera të shoëbizit shqiptar. Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale dhe shpesh ndan me fansat foto provokuese duke ngacmuar imagjinatën e meshkujve.

Nga fotot e publikuara së fundmi, mësohet se Oriola ndodhet ndodhet në jug. Fillimisht ajo ka ndarë një "instastory" teksa shihet e rrethuar nga fansat për të cilët nuk ka kursyer të japë autografe.

Më pas seti fotografik ka vazhduar. Modelja ka publikuar foto ku shfaqet krejtësisht pa make-up dhe pa filtra por sërisht shfaqet tepër provokuese.

Shtuar më 22/05/2019, ora 10:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori