Oriola ti je? Faqja e njohur demaskon bishën shqiptare të Instagramit

Oriola Marashi është një nga vajzat që ka shkaktuar më shumë polemika kohët e fundit për shkak të linjave të lakuara dhe sidomos është vënë në qendër të vëmendjes mediatike pas pjesëmarrjes në kompeticione të ndryshme bukurie.

Jo vetëm kaq por ajo ka marrë pjesë edhe në disa videoklipe si modele.

Oriola kujdeset deri në detaj për imazhin e saj, aq sa kanë nisur aludimet nëse në të vërtetë është ashtu siç shfaqet në foto apo pamja e saj është krejtësisht ndryshe.

“VIP-at e Bllokut” e kanë “kapur mat” dhe kanë publikuar në profilin e tyre në Instagram një foto ku vajza duket në gjendje aspak të mirë. A është kjo fytyra e saj e vërtetë? /albeu.com/
Shtuar më 15/03/2018, ora 17:52

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori