Ndiqni live protestën e 6 kombëtare të opozitës
Oriola poston foton, por sytë e të gjithëve janë tek shenjat e çuditshme në trupin e saj (FOTO LAJM)

Është një nga modelet shqiptare, e cila bën të flasë për të dhe këtë fakt e tregon gjithnjë.

Ajo ka publikuar shpesh foto nudo në rrjete sociale dhe gjithashtu edhe të tjera mjaft provokuese. Mbrëmjen e djeshme ka postuar në Instastory një foto seksi ku shafqet buzë detit.

Mirëpo kësaj radhe fansat nuk i kanë pasur sytë tek linjat e saj seksi, por tek shenjat e zeza në këmbën e saj. /albeu.com/
Shtuar më 06/05/2018, ora 09:21
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori