Oriola Marashi shfaqet sërish joshëse (FOTO LAJM)

Pëlqej
Bukuroshja shqiptare e cila është më e njohura për momentin nga të gjitha modelet për shkak të linjave të saj, gjithnjë shfaqet provokuese.

Ajo duet se i është riktyer sërisht fotove të saj, ku shfaqet provokuese.

Ajo ka publikuar foto në Instastories ku shfaqet në tualet duke bërë foto dhe ka nxjerrë në pah linjat e saj. /albeu.com/
Shtuar më 23/05/2018, ora 11:54
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori