Oriola Marashi publikon fotot e rralla, Zajmina nuk u beson syve dhe ka diçka për ti thënë (FOTO LAJM)
View this post on Instagram

Diamond body @lena_berisha

A post shared by Oriola Marashi (@oriolamarashi) on

Oriola Marashi është një prej modeleve më të mukura dhe më të komentuara në Shqipëri dhe jo vetëm.

Ajo gjithmonë ka ditur të vjedhë vëmendjen e fansave me publikimet në rrjet, qofshin ato nga pushimet, përditshmëria apo dhe modelingu.

Së fundmi modelja bukuroshe ka realizuar disa sete fotografike, ku në pah bie edhe një herë shtatëlartësia e saj dhe linjat e hijshme të trupit.

Oriola ka publikuar disa foto në "Instagram", ku shfaqet me një fustan të gjatë, të zi kombinuar me argjend i cili përvec dekoltesë, për shkak të një hapje i nxjer në ah dhe këmbët e hijshme.
Mes komenteve të shumta të ndjekësve të saj, ka komentuar dhe këngëtarja e njohur Zajmina Vasjari. Ajo mesa duket nuk po i beson syve për bukurinë që po sheh, dhe pyet veten dhe Oriolën "A është e vërtetë"

Lidhur me këto foto, modelja ka zgjedhur të shkruajë dhe një diçiturë, në të cilën konkretisht thuhet: Ajo që ne bëjmë në jetë bën jehonë në përjetësi./albeu.com

Oriola Marashi publikon fotot magjepsëse, Zajmina nuk u beson syve dhe ka diccka për ti thënë (FOTO LAJM)

Shtuar më 29/08/2019, ora 15:54

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori