Oriola Marashi provokon nga shtrati (FOTO LAJM)

Ajo është një nga modelet më seksi shqiptare dhe një ndër më të kërkuarat në treg e pas daljes në videklipin “Mama” e bashkimit me grupin “OTR” fama e saj u rrit ndjeshëm.

Të themi të drejtën ajo di si t’i trajtojë ndjekësit e saj me fotot seksi dhe të njejtën gjë ka bërë edhe mbrëmjen e djeshme.

Oriola ka publikuar në Instasory, një video teksa qëndron e ulur në një pozicion shumë të favorshëm për të nxjerrë në pah “pasuritë” që ka.

E veshur me një kostum të zi sportiv, Oriola duket mjaft provokuese.

E pra Oriola di gjithmonë si të jetë në qëndër të vëmendjës. /albeu.com/
Shtuar më 24/01/2018, ora 12:19
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori