Oriola Marashi dje doli nudo por sot Enca ka një suprizë (FOTO LAJM)

Ato janë dy nga anëtaret e OTR më të përfolura. Tashmë që Enca është larguar me bujë nga grupi i Noizyt duket se ka nën vëzhgim zëvendësuesen e saj. Oriola Marashi u shfaq bionde ditët e fundit dhe nuk vonoi dhe Enca të ndryshonte pamje.

Me anë të disa postimeve ajo ka kërkuar mendimin e fansave të saj se si iu duket ndryshimi i saj. Vajzat që gjenden pranë reperit Noizy duket se marrin vendime të guxmshme.


Shtuar më 15/11/2018, ora 20:11
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori