Oriola Marashi dhe Beatrix Ramosaj bëjnë gallatë në Instagramin e Kylie Jenner (FOTO LAJM)

Kylie Jenner vazhdon akoma të postoj fotot nga jahti ku festoj ditëlindjen madhështore.

Fotot e fundit kan qenë me vajzën e saj ku mes të tjerëve ka tërhequr edhe vëmëndjen e Beatrix Ramosja.

Këngëtarja i komenton përzemërsisht Kyliet "Bukur".

Por Oriola e ka vënë re këtë koment dhe nuk e ka lënë ti kaloj pa një ngacmimim.

"Hajde bëjmë një", shkruan modelja dhe e ka fjalën të bëjë një fëmij me Beatrixin.

Epo udhëtimi në Ibiza duket se i paska afruar shumë vajzat. /albeu.com/
Shtuar më 13/08/2019, ora 17:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori