Oriola e "teproi", fotot e modeles me bikini janë të papërballueshme (FOTO LAJM)

Oriola Marashai i ka vënë flakën rrjetet teksa postoi foto të nxehta nga plazhi.

Modelja joshëse pozoi e veshur me bikini mikroskopike dhe nuk la vend për imagjinatën.

Bukuroshja zeshkane vuri në plan të parë të pasmet e saj bombastike ndërsa shijonte rrezet e diellit në bregdet.

Oriola Marashi “tërboi” mijëra ndjekës të saj me pozat e nxehta dhe dukej mjaft seksi.

Modelja gjithmonë guxon me fotot e saj dhe herë pas herë çmend fansat e saj me pozat hot.

Oriola njihet për linjat trupore perfekte dhe nuk ngurron ti ekspozojë.
Shtuar më 13/07/2020, ora 14:19

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori