Oriola bën namin me rrobat e Noizyt, më në fund e veshur (FOTO LAJM)

Pëlqej
Modelja shqiptare e shumë komentuar, Oriola Marashi është bërë tashmë pjesë e "OTR" me të cilët po punon për debutimin e saj të parë në muzikë.

Oriola nga sa shihet në rrjete sociale e fotot që postojnë së bashku, është bërë shumë mike me Varrosin dhe Noizyn.

Mirëpo së fundmi duket se Noizy i ka befasuar të gjithë me postimin që ka bërë në “Instagram”, ku ka publikuar një video ku shfaqet modelja seksi teksa reklamon disa veshje.

Fotot i ka postuar gjithashtu edhe Oriola vetë, ndërkohë që të gjithë kanë shpërthyer në komplimenta. /albeu.com/
Shtuar më 03/05/2018, ora 16:18
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori