Orinda Hutës i ngrihen nervat me ndjekësin: Bëj një foto me burrin se u këpute vetëm (FOTO LAJM)

Ndjekësit e personazheve të njohur të ekranit janë shumë të vëmendshëm kur VIP-at postojnë diçka në rrjetet sociale. Ata mund ta dinë shumë mirë se çfarë foto ka hedhur dhe çfarë ka shkruar bashkëngjitur me të.

E teksa tregohen shumë të kujdesshëm për çdo detaj në postimet e tyre, ndodh që të mos mungojnë as komentet thumbuese.

Moderatorja e njohur, Orinda Huta, është gjendur në një situatë të tillë. Ajo ka ndarë me fansat në “Instagram” disa fotografi të saj shkrepura në Krujë dhe dikush i ka komentuar me ironi: “Bëj një foto me burrin moj se u këpute vetëm”.

Këngëtarja e ka lexuar komentin dhe ka vendosur që t’i kthejë menjëherë përgjigje, të cilin ndjekësi a nuk e priste.

Shtuar më 17/09/2020, ora 10:57

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori