Orinda Huta dhe Turjan Hyska zgjedhin kuzhinierin e famshëm për ditën e dasmës

Pëlqej
Për të bërë një dasmë ashtu siç duhet, që ta mbajnë mend të gjithë, do kujdesesh për të gjitha detajet. Sigurisht që darka nuk është detaj, është një nga pjesët më të rëndësishme të mbrëmjes por ka detajet e saj që duhen parë me lupë, nëse shija e ushqimit është prioritet.

Për Orindën dhe Turin duket se ushqimi i mirë është shume i rëndësishëm.

Ata kanë zgjedhur Renato Mekollin për t’u marrë me ushqimin e dasmës. Vetë Renato sapo ka postuar një fotografi me Orinën ku shkruan se u mbyllën bisedat e fundit për darkën e festës së shumëpritur.

“Në kokë të beqarëve! “- shkruan Renato duke i ndjell kështu edhe pak fat vetes! /albeu.com/

Shtuar më 19/06/2017, ora 16:06
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori