Orinda bëhet nuse për së dyti, çfarë po ndodh (FOTO LAJM)

Pëlqej
Pas 10-vjetësh lidhje dasma e çiftit të njohur të showbizit shqiptar Orinda Huta dhe Turjan Hyska pati një impakt mjaft të madh.

Por mesa duket Orinda i ka akoma “ethet” e dasmës. Gjatë ditës së sotme ajo ka publikuar disa foto ku shfaqet me një fustan nusërie duke u dukur më e bukur se kurrë.

Krahas fotove ajo ka shkruar: “Une mendoj se qelluam ne shenje me ate te dates 27 por kjo nuk na pengon te luajme nusesh serish...,”-përfundon Orinda në rrjete sociale.
Shtuar më 13/11/2017, ora 19:41
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori