Orgji me 13 murgesha, prifti bukurosh rikthehet në kishë pas rehabilitimit (FOTO LAJM)

Ai mori pjesë në një orgji me 13 murgesha të famullisë dhe ishte prifti tek i cili vajzat e një reality show rrëfenin tradhtitë e tyre, megjithatë tashmë është rehabilituar dhe mund të shërbejë në kishë.

Bëhet fjalë për italianin Roberto Cavazzana, i cili bëri bujë me bëmat e tij, por kisha ka vendosur që ta rikthejë atë në shërbim të besimtarëve në një zonë pranë Venecias pasi u rehabilitua duke i shërbyer të varfërve për një vit rresht.

Ai ka qenë edhe prifti ku rrëfehej bukuroshja Belen Rodriguez, ndërsa pas akuzave për orgji, të organizuar nga disa priftërinj, policia gjeti në njërën prej shtëpive të kontrolluara një numër të madh lodrash seksi.

Pas konstatimi, Roberto Cavazzana tha se kishte marrë pjesë në orgjitë që organizoheshin nga eprorët e tij, ku në njërën prej tyre kishin marrë pjesë edhe 13 murgesha.

Megjithatë, tashmë është mbyllur çdo gjë dhe at Roberto ka bërë pendesë duke iu rikthyer shërbimit. /albeu.com/
Shtuar më 09/03/2019, ora 15:04

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori