OneTouch ora e mençur Alcatel (FOTO LAJM)

Kompania Alcatel tregon modelin më të fundit të orave të krijuara prej tij OneTouch. Ora do të jetë në katë versione të ndryshme të rripave., me një fushë të rrumbullakët.

Kjo është ora me të cilën Alcatel do të marrë pjesë në panairin e ardhshëm të CES-it. Në dukje një orë e thjeshtë tradicionale, por sipas Alcatel ora (Alcatel OneTouch Watch), është një pajisje që përfshin kontrollimin e muzikës nga distanca dhe shkrepjen e fotografive, si dhe kontrollimin e njoftimeve. /albeu.com/
Shtuar më 04/01/2015, ora 15:55

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori