OnePlus X vjen me 29 tetor (FOTO LAJM)

OnePlus duket se zyrtarizimin e telefonit më të ri OnePlus X do ta bëjë me 29 tetor. Kompania ka postuar në në Facebook një fotografi me një "X" të madh në mes.

OnePlus X do të vijë me ekran 5.5 inç Full HD dhe me rezolucion prej 1920x1080">1920x1080 pikselë, do të ketë procesorin MediaTek Octa-Core dhe me 2 gigabajt RAM memorie. /albeu.com/

Shtuar më 14/10/2015, ora 16:26

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori