OnePlus One del në shitje (FOTO LAJM)

Kompania OnePlus prezanton telefonin e saj të parë One, dhe njofton se pas këtij modeli do të ketë së shpejti dhe një tjetër.

"Ne tani mendojmë se kemi fituar përvojë sa për të përballuar vështirësitë për shitjen e telefonave", thuhej në komunikatën e OnePlus.

Pritet që modeli më i ri i OnePlus, do të kushtojë 299 dollarë.
Kjo është një pajisje që kompania të mos e nxjerr në shitje por ta bëjë të mundur vetëm për klientët besnikë. /albeu.com/
Shtuar më 22/04/2015, ora 10:59

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori