“Omer” nuk ka të ndalur (FOTO LAJM)

Ai mbetet një ndër aktorët më tërheqës, i talentuar dhe një person i thjeshtë. Këto karakteristika janë dhënë në një intervistë kur protagonist ka qënë aktori i famshëm turk, Engin Akyurek, i cili luan rolin e “Omer” në telenovelën “Diamante dhe Dashuri”.

Ndonëse me një karrierë 10 vjeçare, ai cilësohet si një njeri mjaft i thjeshtë, ndërsa fansat e komplimentojnë pa masë. Ai shfaqet në kopertinën e revistës “L’Officiel Hommes” versioni turk. /albeu.com/
Shtuar më 03/04/2015, ora 13:00

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori