Olta Gixhari sot ka marrë gjithë vemendjen (FOTO LAJM)

Olta Gixhari është një nga vajzat me tipin me të hapur dhe që ia del të shkaktojë diskutime kudo që shkon dhe cfarë do që bën.

Olta shquhet gjithmonë për linjat e lakuara që ka dhe gjithashtu tipin provokues.

Këtë herë një nga vajzat me seksi të ekranit dhe skenës shqiptare sot feston ditëlindjen.

Aktorja ka zgjedhur të ndajë këtë ditë të rëndësishme të jetës në shoqërinë e motrës së saj.

Me anë të postimeve në Insta Story ajo ka falënderuar gjithë miqtë për urimet dhe që i zbukuruan këtë ditë të rëndësishme. /albeu.com/
Shtuar më 08/07/2017, ora 14:43

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori