Olta Gixhari mori 12 mijë euro nga ministri grek! Reagon për herë të parë aktorja (FOTO LAJM)

Pëlqej
Aktorja e famshme shqiptare, Olta Gixhari është një ndër emrat të cilët figurojnë në listën e atyre që u paguan me shuma të majme parash nga Greqia. Ku u tha se Olta Gixhari mori 12 mijë euro nga ministri grek.

Por këtë herë Olta ka vendosur të flasë dhe shihet mjaft e prekur dhe e revoltuar nga ky lajm që mori dhenë ditën e djeshme. Në postimin e saj ajo kërkon drejtësinë dhe shprehet se kushdo që e ka bërë, do ta paguajë.

“Eshte nje marrezi qe me ka prishur diten! Dikush do mbaje pergjegjesi per kete shpifje te rende kunder emrit tim.”- ka shkruar Olta, teksa vijon duke thënë se do dalë në ekran e do japë deklaratën e saj.

Në këtë listë bëjnë pjesē edhe reperi Noizy, mederatorja Rudina Maxhistari, Ardit Gjebrea e shumë të tjerë nga media, politika e showbizi.
Shtuar më 23/10/2018, ora 11:53
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori