Olta Gixhari kërkon ndihmë, ja çfarë i vjedhin (FOTO LAJM)

Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Olta Gixhari ka kërkuar ndihmën e fansave natën e kalua rpasi i kanë vjedhur profilin e saj në Facebook.

Aktorja e njohur mesa duket ka kaluar një natë jo të këndshme duke rënë pre e hakerave.

Olta e cila kohët e fundit është në jurinë e YFSF ka shkruar në facebook: "Sapo më vodhën faqen time në facebook. Që nga ky moment unë jam pa fb. Ndihmë!"

Aktorja nuk shkruan se dyshon tek ndokush por mesa duket i është frikësuar faktit se dikush mund t'ia marrë të dhënat e saj./ Albeu.com/

Shtuar më 20/03/2017, ora 10:05

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 

"Lumturi dhe krenari, mes arbëreshevë që ruajtën gjuhën dhe kulturën për më shumë se 5 shekuj dhe me fëmijë Të mrekulluëshëm!" {Lorik Cana}