Olta Boka jo vetëm këngëtare, prej 7 muajsh punon si... (FOTO LAJM)

Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Olta Boka e cila prej kohësh i ka përkushtuar jetën e saj muzikës mesa duket nuk është vetëm këngëtare.

Përmes një postimi në rrjetin social Instagram , këngëtarja ka rrëfyer se prej 7 muajsh punon si kordinatore për qarkun e Tiranës.
“Te jesh e talentuar eshte fat! Merite eshte te punosh pertej talentit!
Prej gati 7 muajsh perjetoj nje eksperience te re, te paprovuar me
pare! Te zgjimit te hershem, me nje motiv, qellim dhe deshire per te bere me te miren cdo dite”, shkruan Olta.

E njohur për qetësinë dhe ëmbëlsinë e saj përveç talentit, me siguri këngëtarja do ketë sukses edhe në këtë profil./Albeu.com/
Shtuar më 20/03/2017, ora 11:53

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 

"Lumturi dhe krenari, mes arbëreshevë që ruajtën gjuhën dhe kulturën për më shumë se 5 shekuj dhe me fëmijë Të mrekulluëshëm!" {Lorik Cana}