Ofendoi me gjeste të turpshme modelen, Françeska i kthehet ashpër të riut (FOTO LAJM)

Të gjithë e njohin Burim Ademin në Kosovë dhe Shqipëri. Ai është një i ri i cili zakonisht tall VIp-at në Instagram.

Këtë herë preja e tij ka qenë modelja e njohur dhe sexy Fraçeska Jaçe.

Burim Ademi ka ironizuar një video të Françeskës nga udhëtimi i saj në Dubai, të cilën e shoqëron me disa skena të turpshme.

Ish-banorja e Big Brother dhe modelja, Françeska Jaçe pasi ka parë këto postime nuk ka nguruar të kthejë me të njëjtën monedhë ironinë Ademit.

“Në fund të fundit, femra me femrën merret. Përveçse barbon lulishtesh, paske edhe një profesion tjetër”, – ka shkruar Françeska në postimine saj në Insta Story në foton ku dukej Burimi. /albeu.com/
Shtuar më 18/01/2018, ora 20:12

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori