Ofendohet në mes të emisionit këngëtari shqiptar
Pëlqej
Këngëtari i njohur i muzikës shqiptare i njohur me emrin Sergio, ka qënë i ftuar dje tek ''Top Shoë Magazine'', ku ka folur për projektin e tij të ri.

Sergio u përball me pyetjen nësë i ishte bërë ndonjëherë ndonjë ofertë për të qenë model. Por Sergio këtë nuk e ka marrë si kompliment, përkundrazi, si ofendim.

''Nuk e kisha dëgjuar kurrë. Unë nuk e marr si kompliment, më duket pak si ofendim. Por në rast se do vinte dikush dhe të më thoshte që të pozoja si model, s’do të kishte shifër që do të pranoja!''-është shprehur ai i revoltuar. /albeu.com/
Shtuar më 24/02/2018, ora 11:49
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori