Obama fotografohet duke shijuar pushimet post-presidenciale (FOTO LAJM)

Ndërkohë që Presidenti Trump ishte i zënë duke firmosur urdhrat ekzekutivë që do të ndalonin emigrantë nga 7 vende të ndryshme të botës, kryesisht me popullsi myslimane, të futen të SHBA, ish-presidenti Obama është fotografuar duke pushuar në “British Virgin Islands”.

Sipas TMZ, Barack dhe Michelle janë parë të mërkurrën duke pushuar me miliarderin Richard Branson.

Ndërkohë njerëzit në rrjetet sociale i kanë uruar ish-presidentin të kalojë pushime të mbara pasi sipas tyre ai i ka merituar, ndërkohë që nuk harrojnë të ironizojnë situatën e krijuar në vend si pasojë e vendimeve të Trump. /albeu.com/


Shtuar më 01/02/2017, ora 21:33

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori