"O legen, prite Lulin se po vjen", kavajsit i këndojnë Ramës teksa godasin me gurë policinë (FOTO LAJM)

Qytetarët e Kavajës kërkojnë largimin e kryeministrit Edi Rama. Teksa ndodhen përballë shkollës “3 Dëshmorët”, mbështetës të PD-së janë konfliktuar me policinë pasi kanë tentuar të futen në këtë KZAZ.

Teksa sulmojnë me gurë dhe sende të forta drejt forcave policore, këtë atë fundit u janë përgjigjur me gaz lotsjellës.

Nga ana tjetër mbështetës të PD-së dëgjohen teksa duartrokasin dhe në sfond thurin bejte për kryeministrin. “O Rama o legen, prite Lulin se po vjen,”- dëgjohen teksa thonë ata.
Shtuar më 19/06/2019, ora 21:24
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori