Nxori gjoksin gjatë emisionit, Peristeri: Si s'ma ngriti njeri bluzën (FOTO LAJM)

Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Anxhela Peristeri u komentua mbi veshjen e saj teksa kishte qënë e ftuar tek "Rudina" në Tv Klan, ndërsa komentuesit kanë vërshuar me komente, duke e cilësuar si aspak të hijshme dhe të ekzagjëruar.

Por duket se kjo gjë nuk i ka shpëtuar këngëtares, e cila ka dhënë edhe ajo komentin e saj përmes një postimiInstagram.

"Si nuk ma ngriti një njeri bluzën te Rudina, se për pak do dilja topless", ka shkruar ajo.

Këngëtarja e ka marrë me mjaft sportivitet, madje i ka premtuar fansave të saj se ajo nuk do ta bëj më këtë veprim dhe se veshjet e saj nuk do të jenë kaq të hapura, për të cilën ajo tregoi dekoltenë. /albeu.com/


Shtuar më 10/01/2017, ora 16:58
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit.

Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.

Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit. Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.