Nusja nga Durrësi i le të gjithë pa fjalë, hedh vallen në qendrën e votimit (FOTO LAJM)

Një çift nga Durrësi në ditën më të rëndësishme të jetës kanë vendosur të votojnë. Mirëpo ndryshe nga çiftet e tjera, këta nga Durrësi kanë tërhequr vëmendjen e rrjeteve sociale për shkak të gjestit të dhëndrit dhe të nuses.

foto shihet se dhëndri duke bërë shenjën e dy gishtave duke ndjekur kështu gjestin e Ramës dhe Bashës që pas votimit kanë përshëndetur me dy gishta. Nusjafoto shihet shumë e qeshur dhe mund të thuhet se u ka tërhequr vëmendjen gjithë komisionerëve.

Ndërkohë nusja ka marrë edhe vallen në qendrën e votimit. /albeu.com/

Shtuar më 25/06/2017, ora 17:27

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori