Nusja e Jozefina Topallit bëhet trend në Instagram (FOTO LAJM)

Eva Murati duket se është bërë trend në botën e memeve dhe njerëzit ekanë kthyer në dihull nusene djalit të Jozefina Topallit.

Murati hodhi në Instagram Story një kërdi me foto, ku imazhi i saj ishte vendosur në ekranin e celularëve të fansave.

Kështu nga një celular në tjetrin do të shihni, herë Evën me rroba banjo, herë të veshur sport, herë kështu e herë ashtu.

Moderatorja ka kohë që po bashkëpunon me faqe të ndryshme memesh dhe mesa duket është bërë mjaft e njohur dhe popullore për masën e gjërë.
Shtuar më 28/11/2017, ora 16:49

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori