Nusen e Enver Hoxhës e sulmojnë pas deklaratës: Para droge (VIDEO)
Rezarta Shkurta është një nga femrat shqiptare që la botën e muzikës për t'u kthyer në një sipërmarrëse dhe për t'iu përkushtuar vajzës së saj. Ajo është bashkëshortja e nipit të Enver Hoxhës.

Rezarta Shkurta ka treguar gjithnjë se është mjaft e lidhur me familjen e saj dhe për më tepër më vajzën e saj Herën. Së fundmi ajo ka postuar një video të Roza Latit që flet për të gjithë pasion.

"Ndër të tjera Roza thotë se Rezarta s'të lë kurrë të paguash, gjë që i ka bërë përshtypje fansave.

"Para droge"- ka shkruar një fans por komenti nuk është më. /albeu.com/

Shtuar më 24/04/2018, ora 23:36
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori