"Nuk rri dot pa kryer marrëdhënie seksuale", Ana bën veprimin e papritur në takim (FOTO LAJM)

Arjoni nuk i reziston dot tundimit kur ndodhet pranë Anës. Në takimin që u transmetua sot në "Përputhen", teksa po përpiqeshin të sqaroheshin, djali i kërkonte një përqafim bukuroshes, duke shtuar se në ato momente kishte shumë nevojë për atë gjë.

Ndërsa Ana hezitonte dhe theksonte se ata të dy, kanë shumë gjëra të lëna pezull.

Në një moment, Arjoni i tha Anës se nuk mundet dot të rri dot pa kryer marrëdhënie seksuale, pa puthur e qëndruar me një femër.

Ndërsa Ana vendosi ta braktisë takimin.
Shtuar më 10/11/2020, ora 21:54

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori