Nuk përmbahet modelja sllovake, i heq të gjitha në rrjetet sociale (FOTO LAJM)

Lucia Javorcekova u bë e famshme vitin e kaluar për shkak të lidhjes me mbrojtësin e Interit Milan Skinjarin.

Ajo tashmë numëron 1.2 milion njdekës në rrjetet sociale dhe është shumë aktive në fushën e modelingut.

Këtë shifër të lartë ndjekësish Lucia e ka “festuar” me një set special fotografik.

Modelja sllovake shpërndan në mënyrë të vazhdueshme foto mjaft “të nxehta” për ndjekësit e saj, ku nxjerr në pah hiret e saj për t’u admiruar. /albeu.com/
Shtuar më 08/02/2019, ora 09:43

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori