Nuk përmbahet Hailey, kërcënon frikshëm Selenën për këngën që i kushtoi Justin-it (FOTO LAJM)

Selena Gomez publikoi këngën e saj të re të titulluar “Lose you to love me” dhe fansat e saj po çmenden pas tekstit që thuhet se i dedikohet ish-it të saj Justin Bieber:

“Ti më premtove botën dhe unë e ‘hëngra’
Të vendosa të parin dhe ti e adhurove këtë.
Ti vure zjarr në ‘pyllim tim’ dhe e le të digjet.
Ky kërcim po më vret ngadalë, unë duhet të të urreja ty që të doja veten.
Unë t’i dhashë të gjitha dhe të gjithë e dinë. Vetëm në dy muaj t’i na zëvëndësove.
Më bërë të mendoj se e meritoja këtë”, shprehet Selena ndër të tjera.

Në fund të këngës ajo thotë: ” Tani kapitulli është i mbyllur dhe mori fund. Tani është një lamtumirë për ne”.

Këto ishin vargjet e këngës që vërtetuan 100% se Selena ia ka kushtuar ish-it Justin Bieber.

Dhe pak orë pas publikimit të kësaj kënge vjen dhe reagimi i frikshëm i Hailey Bieber.

Modelja duket se e ka marrë seriozisht dhe e sheh si kërcënim Selena-n tani që është e martuar.

Në një story të publikuar në Instagram, ajo jep një mesazh të qartë: “Do të të vras po u more me burrin tim”.

Hailey publikoi këngën e Summer Walker me titull “I’ll Kill You” ( Do të të vras).

Kaq mjaftoi që fansat e Selena Gomez të shpërthenin me postime dhe mesazhe të tipit, bëjini block Hailey-t.

Reagimi i saj u pa disi i ashpër dhe kërcënues!

Shtuar më 23/10/2019, ora 17:10

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori