Nuk njihet! Fansat i nxjerrin bojën Xhensilës me foton e para 10 viteve (FOTO LAJM)

Pëlqej
Ajo është një ndër këngëtaret më të komentuara për pamjen e saj, krahas famës dhe karrierës.

Xhensila Myrtezaj është cilësuar si një ndër femrat më të bukura të showbizit shqiptar, por një foto e postuar së fundmi nga një faqe e fansave të saj, tregon sesi dukej Xhensila dhe Besi disa vite më parë, e këngëtarja duket shumë ndryshe nga sot.

Të shumta kanë qenë komentet që kanë shkruar se ajo dukej krejtësisht ndryshe, e po aq kanë qenë dhe komentet që e komplimentojnë.
Shtuar më 14/08/2018, ora 16:58
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori