Nuk kursehet! Alketa Vejsiu shkëlqen me veshjen luksoze me çmimin marramendës (FOTO LAJM)

Moderatorja Alketa Vejsiu është padyshim një ndër figurat publike më të suksesshme në Shqipëri.

Me një karrierë të gjatë në televizion dhe disa biznese personale, Vejsiu është padyshim një model për vajzat e suksesshme.

Alketa Vejsiu është edhe një ndër gratë më me stil, dhe veshja e saj është gjithmonë e kuruar dhe shumë luksoze.

Sipas faqes "Whattheywearin", veshja e Alketa Vejsiut vetëm gjatë një dalje, këshishë dhe pantallona ka kushtuar "një pasuri".

Moderatorja Vejsiu ka veshur këshimën me markën Elisabettafranchi Silk Twill Blouse with Collar (417€) dhe pantallonat e markës Elisabettafranchi Cigarette Trousers (219€). /albeu.com/
Shtuar më 13/07/2020, ora 18:38

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori