Nuk ka më dyshime! Melisa është në lidhje me Andin dhe ky detaj i vulos të gjitha (FOTO LAJM)

Pavarësisht se e mohojnë se janë bashkë, Andi dhe Melisa, të rinjtë nga "Për'puthen", u gjenden prova për të kundërtën.

Në rrjete sociale qarkulluan disa foto të Andit dhe Melisës, të cilat i bënë të gjithë të dyshonin se ata janë realisht në një lidhje mes tyre.

Por të gjitha detajet, nga ambientet e shtëpise tek rrobat e njejta, u mohuan nga dy të rinjtë dhe Melisa në trysninë e fakteve, la emisionin në gjysëm.

Por lidhja e tyre duket se vazhdon.

Një tjetër detaj është zbuluar tek dy të rinjtë, të cilët duket se nuk kanë mësuar nga "gabimet" dhe kanë ndërruar sërish rrobat e tyre.

Melisa ka veshur këto ditë këmishën e Andit, teksa ka ndarë edhe video në InstaStory.

Të njëjtën këmishë që ka veshur Melisa, e mbante veshur Andi në intervistën e tij në “Roped ëith Olsi”. /albeu.com/


Shtuar më 23/02/2021, ora 18:33

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori